Ankara Araç Expertiz

Ankara Araç Expertiz

Ankara araç expertiz ikinci el araçların check up merkezidir. Araç alırken yanılmayın ankara araç expertiz olarak biz kontrol edelim satın alma konusunda sağlıklı bir karar verin.Ankara araç expertiz garantinin adresidir.

Ankara Araç Expertiz Garantinin Adresi

ankara araç expertiz

Ankara araç expertiz ikinci el araç almadan önce aracın tüm kontrollerini yaptırabileceğiniz tarafsız ve %100 doğruluk oranı ile çalışan firmamızda sizlerde dolandırıcılara kurban gitmeyin. İkinci el oto piyasasının kötü niyetli ticaret yapanlar tarafından her gün yüzlerce kişi dolandırılarak maddi zararlara maruz kalıyor. İkinci el araç almanın koruyucu ve önleyici hizmeti olan ankara araç expertiz ile güven içinde araç satın alabilirsiniz. Sıfır araç piyasasının yüksek fiyatlarından dolayı bir çok kişi bütçesine uygun olması nedeni ile ikinci el araç satın almak isterler.

Fakat ikinci el araç satın almak ciddi bir risk ve zaman gerektirir. Bu piyasada var olan boşluğu ankara araç expertiz doldurarak şimdiye kadar yüzlerce marka ve model aracın tüm expertiz işlemlerini garantili ve yüksek müşteri memnuniyeti ile yaptık. Her geçen gün yenilenen ve teknolojiyi takip eden firmamız ile araç expertiz konusunda tecrübemizi daha ileri taşımaktayız. Ankara araç expertiz merkezimizde kullandığımız cihazlar kendi üretimimiz olan yerli sermaye ve yüzde yüz türk malı cihazlar makinalar kullanılmaktadır.

Ankara araç expertiz merkezimizde tüm tecrübe alanımız oto expertiz olarak hizmet vermekteyiz. Ankara'nın tüm il ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. İkinci el araç satın almayı risk olmaktan çıkaran sistemimiz ile hayallerinizin adresi olmanın verdiği haklı gurur içindeyiz. Tüm kontroller cihazlar makinalar ve uzman ekip kadrosu ile gerçekleştirilmektedir. Oto test sonuçlar rapor şeklinde müşteriye ulaştırılmaktadır. Bazı araçlarda var olan ve bilinmeyen hasarlar mevcuttur.

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti