Araç Beyin Testi Neleri Kapsamaktadır

Araç Beyin Testi Neleri Kapsamaktadır

Araç beyin testi sürekli gelişen otomotiv teknolojileri ile ekspertiz işlemleri önem kazanmaktadır. Son teknolojik test cihazları uzman kadro ile aracın en önemli bölümleri tek tek kontrol edilerek tüm hatalar tespit edilmektedir.

Araç Beyin Testi

Araç beyin testi gelişmiş son teknoloji harikası olan diyagnoztik cihazlar ile araca zarar vermeden tüm kontroller sağlanmakta ve sonuç size rapor olarak gönderilmektedir. Ankara oto ekspertiz güvencesi ile aracın gövde kontrolleri, klima kontrolleri, araç ve değer değerleri, dijital ve elektronik kontroller, airbag ve mekanik  kontrollerin hepsi sonuç raporlu olarak tarafınıza bildirilmektedir. İkinci el oto alımlarında oto ekspertiz hizmeti almanız size hem zamandan hemde ekonomik açıdan ciddi tasarruf sağlamanız için  yardımcı olan dürüst tarafsız ve güvenilir bir hizmettir. Sizlerde alacağınızın aracı değerinden fazla para ödemek istemiyorsanız randevu talebi oluşturur arak alış verişinizi güvene alın.

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti