Çankaya Oto Test Hizmetimiz Başladı

Çankaya Oto Test Hizmetimiz Başladı

Çankaya oto test satın almak istediğiniz ikinci el aracın hangi durumda olduğunu size tek tek yaptığı kontroller ile bildiren bir oto ekspertiz sistemidir. İkinci el oto alırken yaşanılan zarar ve dolandırılma dönemleri artık geride kaldı. Bu piyasada var olan boşluk Çankaya oto ekspertiz ile tamamlanmış Ankara’nın en iyi oto ekspertiz hizmeti veren firmamızda sizlerde alım satım işlerinizi garantiye alın.

İkinci el araç almak çoğu zaman büyük bir risktir özellikle de araçlardan anlamayan biri iseniz kandırılma ihtimaliniz bir o kadar yüksek. Bu durumu yaşamamak için bırakın satın almak istediğiniz araca biz bakalım size rapor olarak sunalım. Aracın tüm eksikleri ve arızaları tespit edildikten sonra araca gereken fiyatı ödeyebilirsiniz.

Çankaya Computest ile özel teknolojik cihazlar tecrübeli ekip ile bir araç tam 100 testten geçirilir. Bu test sonucu çıkan rapor size bildirilir. Satış sonrası yaşanacak zararların önüne geçmek için paranızı ve zamanınızı çöpe atmamak için Çankaya oto ekspertiz size bir telefon kadar uzaktır. Özellikle aracın hasar kaydı, haciz sorgulama, trafik ceza sorgulama, vergi borcu gibi hukuksal tüm kontrolleri yapılmaktadır. Ticareti kötüye kullanan bazı satıcılar hurdaya çıkmış aracı tamir edip satmaktadır. İşte bu ticarete denk gelmek istemiyor ve satış sonrası üzülmek istemiyorsanız Çankaya Computest ile aracı mutlaka kontrol ettirmelisiniz.

Çankaya mobil oto ekspertiz ise zamanınızın kısıtlı olduğu durumlarda siz yerinizden bile kalkmadan sizin yerinize aracın yanına giderek tüm kontrollerini yapıp size bilgi vermektedir. Mobil oto ekspertiz hizmetinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey firmamızdan randevu oluşturmaktır.

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti