Computest Nedir ?

Computest Nedir ?

Bu test 2. El araç satış işlemlerinden önce söz mevzusu aracın tüm parçalarının incelenmesi ve denetim edilmesi benzer biçimde işlemler sonucunda detaylı bir rapor hazırlanması işlemidir. Oto Test olası bir dolandırılma durumunu ya da zarara girmenin engellenmesi amaçlanmıştır.

Oto ekspertiz işlemleriyle meşgul olan ve bu işleri gerçekleştirmeye uygun kalitede araç kontrol cihazlarına sahip firmalarda bu test gerçekleştirilebilmektedir. Bu tip testin önemi arabayı satın almayı düşünen kişiler için araç sahiplerine nazaran daha önemlidir. Arabanın satış işlemlerinden sonrasında aracın kullanımı esnasında ortaya çıkan sorunlar maddi hasarlara yol açabilmektedir. Bu gibi benzer biçimde problemlerle karşılaşmamak için computest Ankara oto ekspertiz gibi hizmetlerinde bulunmaktadır. Aracın computest'i hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. İstendiği takdirde ekspertiz raporunu WhatsApp kanalıyla gönderebilmektedir.

Ankara computest üstün teknoloji makineleriyle, bu konuda uzman ekibiyle computest hizmeti vermektedir. Computes satın alacağınız aracın motor performansını ölçer. Bununla beraber söz konusu aracın parçalarının orjinal olup olmadığını veya boyalı olup olmadığını kişiye bildirir. Bu tür şeylerin dışında fren, yanal kayma ve süspansiyon gibi testler uygulanıp detaylı bir rapor verilmekte.

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti