En Kapsamlı Kontroller  Garanti Oto Ekspertiz Ankara  Merkezimizde

En Kapsamlı Kontroller Garanti Oto Ekspertiz Ankara Merkezimizde

En kapsamlı kontrolleri merkezimiz  Garanti oto ekspertiz Ankara  merkezimizde yapılmaktadır. Ankara garanti oto ekspertiz merkezimize gelerek güven içinde araç satın alabilirsiniz.  garanti oto ekspertiz Ankara  firmamızda araç kontrolleri yaptırırsanız eğer değişen parça air bag ve km ayarları kaporta ve boya gibi tüm özelliklerden bilginiz olarak aracı satın alırsınız.

Oto Ekspertiz Neden Yaptırılır?

Oto ekspertiz 2. el araç alım satım işlerinde alıcı kişi nasıl bir araç satın aldığını bilmek ister. Önceleri yetkili servislerin çok fahiş fiyatlara yaptığı ekspertiz hizmetleri  Garanti oto ekspertiz Ankara merkezimizde çok uygun fiyatlara yapılmaktadır. Teknik servislerin tek uzmanlık alanı araç bakım ve tamir işlemleri olduğu için ekspertiz hizmetlerine çok zaman ayıramaz ayrıca ayırsa bile sanayilerde olduğu gibi sadece gözle kontrol yaptıkları için yanılma payları oldukça yüksek olmaktaydı. Üstelik oto ekspertiz hizmetini çok yüksek fiyatlara yapmaları nedeni ile herkes bu hizmetten yararlanmaktaydı.Garanti oto ekspertiz Ankara servisimiz bu hizmeti hem çok uygun fiyatlara vermekte hemde tam garantili testler uygulamaktadır. oto ekspertiz hizmetinden yararlanmak için mutlaka servisimize uğramalısınız. Günümüzde bir çok insan araçlarını test ettirmeden satın almaktadır. Bu çoğu zaman araba peşinden koşmaktan kontrolleri için çok vakit harcamalarından kaynaklanmaktadır. Bu vakit kaybı sonucu kontrole ettirmeden alınan araç satış sonrası ciddi masraflara neden oluyor. Garanti oto ekspertiz ankara sizin yerinize aracın tüm kontrollerini yaparak sonuçları size rapor şeklinde sunan dev bir hizmet ile büyük kolaylık getirmiştir. Merkezimizde var olan bu hizmet ile sizde ikinci el araç alırken zaman kaybetmeyecek ayırdığınız zamanı sadece noterde geçireceksiniz. Bu hizmetten yararlanmak için irtibat numaralarımızdan iletişim kurunuz.

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti