Fren Kontrolünün Önemi

Fren Kontrolünün Önemi

Fren kontrolünün önemi güvenli bir sürüş için oldukça önemlidir. otomobilin hayatı önem taşıyan fonksiyonlarından biridir. Günümüzdeki bir çok ölümcül kaza bakımı tamamlanmış ve bozuk fren sisteminden kaynaklanmakta hayati sorunlara neden olmaktadır.

Fren Bakımları

Fren bakımı her on bin km de kontrol edilmesi sizin ve ailenizin hayatını koruyan bir önlemdir. Aracın fren sistemlerinde sorun varsa ve dinamik olarak çalışmıyorsa durma mesafesi uzak durumlarda ciddi kazalara neden olmaktadır. Küçük kazalarda dahi yaralanmalar meydana gelirken küçükte olsa bir maddi kayıp yaşanmasına neden olmaktadır. Ankara oto ekspertiz ile özel fren kontrol platformlarında bir çok denemeden geçerek en iyi testlerden geçirilmektedir. Test edilmemiş ve kontrolden geçmemiş bir fren bakımları size tehlikeli bir sürüş sunmaktadır. Ankara oto ekspertiz sizi bu güvensizlik durumundan çıkaracak önlemleri almanızda yardımcı olmakta tarafsız ve garantili bir kontrolden geçirilmiş araç sarın almanıza yardımcı olmaktadır. İkinci el oto alımlarında bir çok risk faktörü bulunmaktadır. Bu riskleri ortadan kaldırarak satın alacağınız aracın değerinden fazla para vermeden dürüst bir alış veriş yapmanızı sağlayacak bir şirkettir. Bir telefon kadar uzakta olup Ankara oto ekspertiz istediğiniz yerdeki aracı yerinde kontrol etme sistemine de sahiptir.

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti