Goodyear Üç Kat Hızla Büyüdü

Goodyear Üç Kat Hızla Büyüdü

Goodyear ticari lastik sektöründe üç kat büyüme gerçekleştirdi. Oto lastik sektöründe lider firmalardan olan goodyear firma yönetimi özellikle inşaat sektörü araç lastiklerinde ciddi bir büyüme olduğunu açıkladı. Hava limanı gibi büyük projelerin büyümede oldukça etkili olduğunu söyleyen firma yetkilisi lastik pazarında üç kat hızla büyüdüklerini ifade etmiştir. Garanti oto ekspertiz merkezi lastik kontrollerini yaparak sizlere keyifli sürüş yapmanızı sağlamaktadır.

Goodyear 2016-2017 Genel Durumu

Goodyear 2016 ve 2017 yılında yapacakları şirket girişimlerinin ileri yıllarda kendilerini sektörde tek olmalarına yardımcı olacak projeler ile goodyear olmayan araç kalmayacak şeklinde iddialı bir firmadır. Lastik sektöründe en iyi bir kaç firma içinde olan goodyear markası orta doğu ve Avrupa ticari lastik sektöründe Türkiye Goodyear'ın büyük bir katkısı olmuştur. Otomobillerde güvenli ve konforlu sürüşün yardımcısı olan lastik kontrolleri oldukça büyük titizlikle garanti oto ekspertiz ankara merkezimizde yapılmaktadır. Lastik kontrollerini yaptırarak durumları hakkında genel bir bilgiye sahip olursunuz. Böylelikle araçlara değerinden fazla para ödememiş olursunuz. lastik fiyatları düşünüldüğü zaman ortalama 1.000 tl gibi bir düşük ödeme ile aracı satın alabilirsiniz.

Özellikle zorlu kış aylarında kış lastikleri otomobilde olmazsa olmazlardandır. Kış lastiğine sahip olmayan araca yeni lastik alacağınız için lastik fiyatlarından indirim sahibi olabilirsiniz araç sahibinden. Garanti oto ekspertiz ankara ile sizlerde aracın lastik durumlarını öğrenerek satış sonrası sıkıntı yaşamazsınız. Goodyear Türkiye kanadında 2017 yılında  Avrupa Filolarına hizmet ve projeler ile büyük işlere imza atacağa benziyor.

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti