İkinci El Araç Hayali Kabusa Dönmesin!

İkinci El Araç Hayali Kabusa Dönmesin!

İkinci el araç hayali kabusa dönebilir. İkinci el araç sektöründe son zamanlarda nitelikli dolandırıcılık oldukça fazla olmakta her türlü yolla hurdaya çıkmış araçların satışından, tam arızalı araçlara, çalıntı araçtan sahte plaka ile satışı yapılan araçlara kadar bir çok dolandırıcılık tehlikesi sizin hayalinizi kabusa çevirebilmektedir.

Oto Ekspertiz Yaptırmadan İkinci El Araç Satın Almayın!

Oto ekspertiz yaptırmadan ikinci el araç satın almak satış sonrası bir çok olumsuz duruma göz yummaktır. Sıfır piyasasının pahalı oluşundan dolayı ikinci ele yönlenen alıcılar kontrolsüz şekilde veya araç sahibinin tanıdığı yerlerde yaptırılmış kontrollere inanarak birikimlerini çöpe atmış olurlar. Oto ekspertiz firmamızda araçlar en önemli kontrolleri özel cihazlar ve tam profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır.Sonuçlar alıcıya rapor şeklinde verilerek alıcı kişinin aklında hiç bir soru işareti kalmamasını sağlamaktadır. İkinci el araç almadan önce mekanik kontrollerin yapılmasına özen gösterilmelidir. Motor mekanik kontrolleri yapılırken test sürüşlerinden ziyada cihaz ve personel desteği ve kontrolü yapılarak daha net sonuçlar alınmalıdır. Kaporta ve boya değişeni de en önemli konulardan biridir. Pırıl pırıl görünen bir araç perte çıkmış olabilmektedir. Oto ekspertiz firmamızda  nokta kontrolleri ile araçlar tam bir muayeneden geçmekte ve var olan hasarlar ortaya çıkmaktadır. Oto ekspertiz yaptırmanın en önemli faydası ise araca değerinden fazla para ödememiş olmaktadır. bazen satıcı kişi aracın hasar durumlarını saklar ve araca değerinden fazla para ister. Bu durumun önüne geçilmesinde yapılması gereken en önemli işlem tamamen tarafsız hizmet veren oto ekspertiz firmamızda araçların kontrollerini yaptırmaktır.

Aldığınız Araç Pert Olabilir!

İkinci el araç alırken beraberinde bir çok risk barındıran faktörü de satın almış olursunuz. Tüm kazancınızın pert bir araca gitmesi durumu da oldukça yüksektir. Şuan türkiyede 17 bin araca pert raporu verilmiştir. Bu kadar fazla perte çıkmış araç tam bir tamirden sonra kusursuz olarak satılması da mümkün olmaktadır. Oto ekspertiz araç merkezimizde aracın hasar kaydı, vergi ve trafik borcu gibi yasal kontrollerin hepsi sağlanmakta sonuçlar raporlara işlemektedir. Sizlerde özellikle piyasa fiyatından oldukça ucuza satılan araçlara aldanmamak gereklidir.

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti