Mamak Computest Merkezimiz Hizmete Girmiştir!

Mamak Computest Merkezimiz Hizmete Girmiştir!

Mamak computest merkezimiz ile artık ikinci el araç alırken güven içinde aracın tüm kontrollerini yaptırabilirsiniz. Computest merkezi ikinci el araçların hasar ve kaza durumlarından sonra ortaya çıkan olumsuz durumları test işlemlerinden geçiren servislere computest denilmektedir. Mamak computest merkezimiz sizlere tamamen tarafsız ve garantili hizmet sunmaktadır.

Mamak Computest Merkezi Hizmetlerimiz

Mamak computest merkezimizde verdiğimiz hizmetlerin tamamı tamamen tarafsızdır. Alıcı ve satıcıya eşit mesafede durmaktayız. Her iki tarafın satış sırası ve sonrasında olumsuz durumlar yaşamasını engellemek ve önlemek için ikinci el araç almadan computest hizmetlerinden yararlanmak daha sağlıklı olacaktır. Üstelik herkesin yararlanmasını sağlamak için 3 farklı paket sistemi geliştirdik ve isteyen istediği hizmetleri paketleri satın alarak gerçekleştirebilir. Her paket farklı hizmetleri içerdiğinden aracın istediğiniz özelliğini öğrenebilirsiniz. Bazı alıcılar için aracın kaporta ve boya durumu en önemli özellik iken bazı kişiler için aracın tüm özellikleri önemlidir. Computest hizmetleri günümüzde neredeyse zorunlu hale gelmiştir.

Mamak Mobil Oto Ekspertiz Hizmeti

Teknoloji bize bir çok faydalı uygulama ile birlikte gelmiştir. Bunlardan biri ise otomotiv sektöründe ikinci el piyasasında araç almanın bir hayli zaman kaybetmesinden dolayı çözüm odaklı bir program olmuştur. Mamak mobil oto ekspertiz hizmeti ile aracın kontrolleri için artık zaman kaybetmeyeceksiniz.Sizin yerinize aracın yanına giderek teknolojik cihaz ve uzman personel ile tüm kontroller gerçekleştirilip sonuçlar size mail adresinize rapor şeklinde sunulmaktadır. Mamak computest merkemiz de tüm kontrollerin %80 özel cihazlar ile yapılmak uzman personel tarafından onaylanmaktadır. Bu şekilde yanılma payı ortadan kalkmaktadır. Mamak computest merkezimizde beğendiğiniz aracın tüm kontrollerini yaptırırken güvenli ve garantili hizmet almanın rahatlığını yaşarsınız. Böylelikle araca değerinden fazla para ödememiş olursunuz. Satış sonrası yaşanabilecek tüm olumsuz durumlar ortadan kaldırılmış olur.Zamanınızı ve paranızı güven içinde korumuş olursunuz. Mamak oto ekspertiz hizmetini satın alarak hayallerinizdeki araca sahip olabilirsiniz.

 

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti