Mobil Oto Ekspertiz Nedir?

Mobil Oto Ekspertiz Nedir?

Mobil oto ekspertiz ikinci el araç almak isteyen kişinin oturduğu yerden bile kalkmadan bir telefon ile beğendiği aracın tüm kontrollerini yapan sisteme mobil oto ekspertiz hizmeti denilmektedir. Sizin yerinize aracın yanına giderek teknolojik cihazlar ve uzman personel ile gerekli tüm kontrollerin yapılarak sonuçları size rapor şeklinde ulaştıran bir hizmettir.

Mobil Oto Ekspertiz Hizmetinin Önemi

Mobil oto ekspertiz hizmetinin önemi ikinci el araç almak isteyen kişiler tarafından oldukça önemlidir. Bu piyasanın en yoğun olduğu il olan Ankara'da yaşamayanlar için beğenilen araca gelip bakmak hem maddi hemde zaman kaybıdır. Bide bu kadar çileli olan durum sonunda aracı satın alamdan geri dönmek var. Bu durumu yaşayan kişilerde tekrar beğenilen bir aracı gözü kapalı almak gibi büyük risk oluşturan durum ortaya çıkar. Mobil oto ekspertiz bu durumda devreye giderek sizin gelmenize gerek kalmadan beğenilen aracın tüm kontroller yapılarak sonuçları size rapor ile oluşturan bir sistemdir.

Böylelikle zamandan ve paradan tasarruf sağlanır ve detaylı bilgi sahibi olunur. Satış sonrası yaşanacak riskler ortadan kaldırılmış olur. Teknoloji her anlamsa biz insanlara büyük kolaylıklar sunmaktadır  bu kolaylığın en büyük oluşumu mobil oto ekspertiz hizmetleridir. Mobil oto ekspertiz hizmeti ile sizlerde almak istediğiniz aracın tüm kusurlarını bilerek yaklaşmış olursunuz. Mobil oto ekspertiz hizmeti tarafsız hizmet vermektedir. Hiç bir galeri, bayi, marka ve kişi ile bağlantımız yoktur. Tek uzmanlık alanımız oto ekspertizdir. Mobil oto ekspertiz ile sizlerde var olan tüm birikiminizi koruma altına almış olursunuz.

Mobil oto ekspertiz hizmeti almak oldukça kolaydır. Oturduğunuz koltuktan bile kalkmadan sadece randevu alarak bu işleme başlayabilirsiniz. Ankara dışında gelecek olanlar için çok büyük kolaylıktır. Siz gelmeden araç kontrol edilir ve raporlar hazırlanarak size ulaştırılır. Güvenli bir araç alımı için mobil oto ekspertiz yaptırın.

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti