Motor Mekanik Performansı Kontrolleri

Motor Mekanik Performansı Kontrolleri

Motor mekanik performansı kontrolleri aracınızın en önemli aksanı olan motor performansı ve en ince detaylarına kadar inceleyen ve var olan sorunları tek tek raporlandırma yapan sistemdir. Dikmen motor mekanik testleri güvenli ve doğru olarak yapılmaktadır.

Motor Mekanik Testleri

Motor mekanik testleri bir aracın çalışabilir durumda olmasını sağlayan tüm genel kontrolleri içermektedir. Bu test araç lifte kaldırılarak uzman personel tarafından incelenir herhangi bir sorun olduğunda Batıkent motor mekanik firması tarafından size rapor şeklinde kusurlar iletilir. Bu kontrollerin kapsadığı işlemler; fren hidroliği,radyatör kayışları, yağ kaçaklığı, turbo, motor elektrik tesisatı, bilgisayarlı arıza tespit cihazı ile Keçiören motor mekanik test gerçekleştirilerek rapora işlenir. Bu özellikle uzman kişiler ve son teknolojik cihazlar ile tespit edilerek aracın ederinden fazla para ödenmesini engeller. Yenimahalle motor mekanik testleri ile aracın motorunda oluşmuş tüm hatalar tespit edilerek ileride yaşanacak tüm olumsuzluklar belirtilir.

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti