Sanal Ortamda Araç Alırken Dikkatli Olun!

Sanal Ortamda Araç Alırken Dikkatli Olun!

Sanal ortam internetin hayatımıza hızla girmesi ile birlikte bir çok alanda olduğu gibi otomobil satışlarında da bir hayli yüksek rakamlara ulaşmıştır. sanal ortamda gerçek olmayan hayali araçları kapora ödeyerek yada piyasasının çok altında aldıkları araçların hurdaya çıktığını satış sonrası yaşanılan büyük kayıp ile öğrenen kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Sanal Ortamda Araç Satın Alırken Kapora Vermeyin!

Sanal ortamda araç satın alırken asla kapora vermeyin. Adı üstünde sanal yani gerçekleri yansıtmayan bu sistem ile canınız yanmasın. İnternet ortamında araç bakarken gerçek piyasa değerini mutlaka araştırın. Piyasanın çok altında satılan araçların ciddi kusur ve hasarları olmaktadır. Ankara computest merkezi 2. el araçların kaza,hasar gibi durumlarını inceleyerek sizlere gereken bilgileri sunan bir hizmettir. Sanal ortamda aracı görüp beğendikten sonra mutlaka ankara computest merkezinde gereken kontrollerini yaptırın. Sorunlu olan bir araç sahibi computest hizmetinden yararlanmayı istemez. Sizlerde araç satın alırken asla oto test hizmeti yaptırmadan sürüş testinden geçirmeden araç için kapora ödemeyin. Bu sektör araç satın almak için oldukça büyük riskler içerir. İnternet ortamında her türlü dolandırıcılık ve dürüst olmayan ticaretin olmasından dolayı yetkili kurumlara her gün binlerce ihbar gitmektedir. Bu durumda yetkililer özelikle uyarmaktadır. Sanal ortamda araç alırken mutlaka beğenilen aracın ankara computest merkezinde gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra kapora ödemeden satın alma gerçekleşmelidir.

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti