Yenimahalle Mobil Oto Ekspertiz Nedir?

Yenimahalle Mobil Oto Ekspertiz Nedir?

Yenimahalle mobil oto ekspertiz aracımız ile istediğiniz yere gelerek aracı yerinde kontrol ettiğimiz bir sistemdir. Son teknolojik ve bilgisayar destekli cihazlar uzman personel ile aracın o anki durumu hakkında size detaylı bilgi vermekteyiz. 2.el araç alımlarının en büyük sorunu ne aldığı bilmemektir. Yıllarca bu büyük sorundan kurtulmak için arayışlar içine girilmiş ve bu cihazlar bulunmuştur. Yenimahalle oto ekspertiz ile bu piyasadaki tüm dolandırıcılık ortadan kalmış ileride yaşanacak olumsuzlukların önlemi alınmıştır. Araçların ana beyni olan ve çalışmasını sağlayan motor performans testi özel bir cihaz olan dinamometre ile yapılmaktadır. Bu cihaz düz vites, otomatik vites, önden veya arkadan çekişli araçların motor gücünü ölçmeye yarayan cihazdır. Motorda var olan en küçük hatayı bile grafikler ile göstererek ateşleme ve yakıt sistemini de göstererek tam detaylı bir kontrol sağlar. Yenimahalle oto test ile sizlerde satın almayı düşündüğünüz aracı firmamıza getirerek tüm kontrollerini yaptırabilir alım sonrası oluşacak riskleri ortadan kaldırmış olursunuz. Bu kontroller ve testler sayesinde aracın gerçek değeri ortaya çıkmış olur. Yenimahalle mobil oto ekspertiz hizmetinin size sunduğu avantajlar;

  • Değerli zamanınızdan kayıplar yaşamazsınız
  • Farklı şehirde bile olsanız sizin adınıza aracı kontrol ediyoruz
  • İkinci el oto alım satımlarda her türlü olumsuzluğu önlemiş olursunuz
  • Ayağınız gelen hizmetten ötürü para ve zaman kaybı yaşamazsınız
  • Güvenli ve tarafsız bir test hizmeti uygulanır

İkinci el araç alımlarında Yenimahalle Computest ile kimseye yük olmadan bir randevu ile beğendiğiniz aracın tüm özelliklerini öğrenerek zararların önüne geçmiş olursunuz. Başka ilde beğenilen araçlarda en büyük sorun beğenilmeme durumunda zaman ve para kaybınız yaşanmasıdır. Yenimahalle mobil ekspertiz ile bu sorun tamamen ortadan kalkmaktadır.

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti